giganet
07 بهمن 1401 - 21:55

کدام کادر فنی در لیگ برتر آرام است؟

اهواز - بازیکن تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: امروز در لیگ برتر کدام کادر فنی تیم ها آرام است که به کادر فنی فولاد اعتراض می‌کنند.

به گزارش خبرنگار مهر، ساسان انصاری شامگاه جمعه پس از برتری تیمش در برابر پرسپولیس تهران در جمع خبرنگاران اظهار کرد: بازی خیلی خوبی از طرف ما و پرسپولیس بود. با توجه به مواردی که کادر فنی ما گفته و پرسپولیس را آنالیز کرده بود؛ می‌دانستیم با تیمی بازی داریم که اگر یک لحظه اشتباه کنیم به سختی تنبیه می‌شویم. فوق‌العاده بازی کردیم و یکی از بهترین بازی‌های چند فصل اخیرمان بود.

وی در مورد حضور روبرتو تورس در این تیم و عملکرد او گفت: او نیاز به تعریف و تمجید من ندارد. تورس بازیکنی است که از لالیگا مستقیم آمده و قطعاً به خاطر روابط با سرمربی ما به اینجا آمده است. قطعاً از وجود او استفاده می‌کنیم؛ کیفیت خیلی بالایی دارد و خوشحالیم که گل سه امتیازی زد.

انصاری عنوان کرد: اما درباره حاشیه‌های بازی بگویم اکنون در لیگ ایران کدام بازی بیرون از زمین حاشیه ندارد و کدام کادر فنی آرام است؟ اعتراض‌ها خیلی عادی است و نباید تا این اندازه بزرگ‌نمایی شود. نوع پرس ما و زحمت ما نباید نادیده گرفته شود.

منبع: مهر
شناسه خبر: 1001476