giganet
09 آذر 1401 - 03:17

جام جهانی قطر| ساوت‌گیت: در نیمه اول فرصت‌های گلزنی کافی ایجاد نکردیم/ رشفورد توانایی‌های خود را نشان داد

جام جهانی قطر - سرمربی تیم ملی انگلیس از بهترین بازیکن دیدار با ولز تمجید کرد و گل این بازیکن از ضربه ایستگاهی را نشان‌دهنده توانایی‌های او دانست.

جام جهانی قطر - به گزارش خبرگزاری تسنیم، گرت ساوت‌گیت بعد از پیروزی 3 بر صفر تیم ملی فوتبال انگلیس مقابل ولز و صعود سه‌شیر به دور یک‌هشتم نهایی جام جهانی 2022 قطر اظهار داشت: بازی را در نیمه اول کنترل کردیم، اما به اندازه کافی موقعیت گلزنی به وجود نیاوردیم. نیاز به فشار و فرصت‌های بیشتری داشتیم و باید سریع‌تر بازی می‌کردیم. می‌دانستیم روحیه بازیکنان حریف از بین رفته و تورنمنت سختی برای آنها شده است.

وی درخصوص عملکرد ستاره اصلی مسابقه که در دو دیدار قبلی فرصت کمتری برای بازی پیدا می‌کرد، تصریح کرد: مارکوس رشفورد عالی بازی کرد. او واقعاً تمرینات خوبی را پشت سر گذاشت و از زمانی که به جمع ما بازگشته، فوق‌العاده بوده است. مارکوس می‌توانست هت‌تریک کند و ضربه ایستگاهی او که منجر به گل شد، توانایی این بازیکن را نشان داد. شوت رشفورد باورنکردنی بود.

سرمربی تیم ملی انگلیس در مورد عملکرد دو وینگر تیمش برابر ولز که گل‌های سه شیر را به ثمر رساندند، گفت: در لحظاتی از نیمه اول فکر می‌کردم رشفورد و فیل فودن زهردار نبودند. به همین دلیل تصمیم گرفتیم این دو بازیکن را در زمین جابجا کنیم که پاسخ مثبتی گرفتیم. هر دو بازیکن در نیمه دوم گل زدند که عالی بود.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 889209