giganet
04 دی 1401 - 17:23

توقف پرسپولیس برابر پیکان در نیمه اول/ تلاش سرخ‌ها بی‌نتیجه ماند

شاگردان یحیی گل محمدی نیمه اول دیدار برابر پیکان در هفته سیزدهم لیگ برتر را با تساوی به پایان بردند.

به گزارش خبرنگار مهر، در دومین روز از هفته سیزدهم رقابتهای لیگ برتر عصر امروز تیم فوتبال پرسپولیس در ورزشگاه آزادی میزبان پیکان بود که نیمه اول این دیدار با تساوی بدون گل به پایان رسید.

در این دیدار پرسپولیس با علیرضا بیرانوند، مرتضی پورعلی گنجی، گئورگی گولسیانی، دانیال اسماعیلی فر، سیامک نعمتی، میلاد سرلک، کمال کامیابی نیا، سعید صادقی، امید عالیشاه، وحید امیری و مهدی ترابی به میدان رفت. گولسیانی در این دیدار از داور کارت زرد دریافت کرد.

گل محمدی که سپاهان را با یک امتیاز اختلاف در تعقیب تیمش می دید و استقلال هم این فرصت را داشت که صدرنشین شود، با تفکراتی هجومی تیمش را به زمین فرستاد و دقایق ابتدایی را با حملات پرتعداد پشت سرگذاشتند.

پرسپولیس که در این دیدار هم مانند دیدار برابر استقلال بدون مهاجم تخصصی به میدان رفت، با پاس های کوتاه و نزدیک بهم بازیکنانش بارها تا آستانه باز کردن دروازه پیکان پیش رفت اما در زدن ضربات آخر موفق نبود.

در مقابل پیکانی ها هم هر چند بخش زیادی از نیمه اول را به گل نخوردن اختصاص داده بودند، در ضد حملات صاحب چند موقعیت شدند اما آنها هم نتوانستند دروازه حریف را باز کنند.

منبع: مهر
شناسه خبر: 933290